Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

Představujeme tým EBSCO FOLIO

Datum publikace: 17-08-2020 Kategorie: Knihovny

Součástí pestré komunity lidí, kteří stojí za FOLIO nejsou jen knihovníci, ale i vývojáři a poskytovatelé služeb. EBSCO se v roli partnera zapojuje do aktivit FOLIO od prvopočátku. Poskytuje finanční prostředky a odborné znalosti v oblasti projektového a produktového managementu.

FOLIO je k dispozici v režimu open source. Knihovny se tak mohou rozhodnout implementovat systém samostatně. Zároveň je tady i možnost spolupracovat s externími partnery. Většina knihoven, které letos FOLIO implementují, se rozhodla pro druhou variantu. Služby EBSCO FOLIO zahrnují samotnou implementaci, hosting, údržbu a podporu systému.


Lidé v týmu EBSCO FOLIO pracují na pěti kontinentech (v Asii, Africe, Evropě, Severní a Jižní Americe), hovoří jedenácti jazyky. Jsou mezi nimi vystudovaní knihovníci, softwaroví inženýři, profesionálové ze zákaznické podpory, systémoví inženýři se zkušenostmi z integrace EBSCO znalostní báze, Gobi Library Solutions a EBSCO Discovery Service. Zkrátka EBSCO FOLIO Services je různorodý tým, kde je každý dobrý v něčem jiném. Spojují je ale společné hodnoty a chuť budovat výjimečný systém, který mění přístup k technologiím v knihovnách.

Nestíháte číst? Přihlaste se k odběru EBSCO FOLIO newsletteru v angličtině a my vám čerstvé FOLIO zprávy dvakrát do měsíce doručíme rovnou do schránky.

Chci odebírat EBSCO FOLIO newsletter

Share this: