Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

EBSCO globální webináře: O změnách a dalším vývoji v knihovnách

Datum publikace: 24-08-2020 Kategorie: Knihovny

Registrujte se na některý z EBSCO webinářů v anglickém jazyce. Představíme vám směr, kterým se v EBSCO ubíráme, aktuální možnosti a plány do budoucna. Společně budeme diskutovat nad tématy související s dalším vývojem knihoven.

Jde nám především o to, zajistit lidem pohodlný přístup k informacím kdykoli a kdekoli je potřebují. Abychom toho mohli docílit, řídíme se následující principy. Poskytujeme nestranný obsah. Zajištujeme pohodlný přístup k relevantním a spolehlivým informacím, které pomáhají výzkumníkům dosáhnout lepších výsledků jejich práce. A v neposlední řadě zajišťujeme knihovnám a dalším institucím otevřená a interoperabilní řešení.

V posledních několika měsících se ve virtuálním světě pravidelně potkáváme s knihovníky z celého světa. Společně diskutujeme nad tématy, která jsou pro knihovny, jejich uživatele, ale i společnost v současné turbulentní době důležitá. Věříme, že si z našeho programu vyberete. Dozvíte se například, jak pokračuje evoluce discovery. Podělíme se s vámi o zahraniční zkušenosti s propagací knihovních služeb. A představíme vám integrovaný knihovní systém s otevřeným zdrojovým kódem FOLIO.

Poskytujeme nestranný obsah. Zajištujeme pohodlný přístup k relevantním a spolehlivým informacím. Nabízíme otevřená a interoperabilní řešení pro knihovny a další instituce.

Součástí programu webinářů jsou také kulaté stoly: Coffee with EBSCO: A Roundtable Discussion with Colleagues, které slouží jako diskuzní fórum pro sdílení zkušeností knihovníků z celého světa. Budeme rádi, pokud se zapojíte.

Postřehy z webinářů s vámi budeme sdílet „live“ prostřednictvím EBSCO twitteru s hastagem #OnlinewithEBSCO. Sledujte nás a dozvíte se více.

Chci se registrovat

Share this: