Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

EDS novinky: Artikelsök, Israel Gerontological Data Center, SAGE Research Methods Foundations

Datum publikace: 16-06-2020 Kategorie: Knihovny

Prostřednictvím EBSCO Discovery Service™ (EDS) máte k dispozici špičkové informační zdroje. Abychom vám mohli zajistit stabilně kvalitní služby, obsah EDS pravidelně doplňujeme o nové záznamy renomovaných vydavatelů z celého světa. Právě jsme zařadili…

Novinky v EBSCO Discovery Service:

Artikelsök »

Artikelsök od BTJ je referenční databáze článků ze švédských novin a časopisů. Pouze předplatitelé Artikelsök a zároveň EDS mají k dispozici metadata v EDS.

Israel Gerontological Data Center: Bibliographic Database »

Israel Gerontological Data Center (IGDC): Bibliographic Database poskytuje široké pokrytí bibliografických záznamů z publikací se zaměřením na gerontologii v Izraeli. S přístupem do EDS máte k dispozici metadata IGDC: Bibliographic Database.

SAGE Research Methods Foundations »

SAGE Research Methods Foundations je stručným úvodem do výzkumných metod a terminologie pro začínající výzkumníky. S přístupem do EDS máte k dispozici metadata SAGE Research Methods Foundations. Plný text je k dispozici pouze předplatitelům prostřednictvím SAGE rozhraní.

—-

S EDS máte k těmto informačním zdrojům přístup. Pokud máte se zobrazením problémy, kontaktujte nás, nebo si nastavení EDS patřičným způsobem upravte.

Chcete získat bezplatný EDS Wiki účet? Pošlete nám svoji žádost »

Máte-li zájem o školení nebo se chcete na cokoli zeptat, kontaktujte nás prostřednictvím emailu: EPPrague@ebsco.com

Nastavení obsahu vašeho EDS Více o EBSCO discovery

Share this: