Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

EDS novinky: MIT Press Direct

Datum publikace: 10-09-2020 Kategorie: Knihovny

Prostřednictvím EBSCO Discovery Service™ (EDS) máte k dispozici špičkové informační zdroje. Abychom vám mohli zajistit stabilně kvalitní služby, obsah EDS pravidelně doplňujeme o nové záznamy renomovaných vydavatelů z celého světa. Právě jsme zařadili…

Novinky EBSCO Discovery Service

MIT Press Direct »

MIT Press Direct nabízí knihovnám ideální způsob, jak zprostředkovat uživatelům e-knihy vydavatelství MIT Press. Součástí kolekce je řada studijních oborů jako jsou umění & architektury, biomedicína, byznys & finance, design, filozofie, informační technologie, neurověda, nová média, společenské vědy, vzdělávání a životní prostředí. S přístupem do EDS máte k dispozici metadata více než 3 tisíc MIT Press Direct e-knih. Plný text je k dispozici pouze předplatitelům na platformě MIT Press Direct.

Tyto informační zdroje jsou součástí vašeho EDS předplatného. Přidejte si je k ostatním zdrojům a začněte je využívat. Více informací »

Ještě nemáte svůj EBSCO Connect účet? Registrujte zde »

Máte-li zájem o školení, nebo se chcete na cokoli zeptat, kontaktujte nás prostřednictvím emailu: EPPrague@ebsco.com

Nastavení obsahu vašeho EDS Více o EBSCO discovery

Share this: