Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

Léto 2021: EBSCO online semináře v češtině

Datum publikace: 02-07-2021 Kategorie: Knihovny

Co se naučíte?

Zblízka se seznámíte s vybranými oborovými databázemi a kolekcemi e-knih. Naučíte se EBSCO produkty a služby lépe využívat. Seznámíte se s novinkami. Získáte odpovědi na nejčastější otázky vašich uživatelů.

Měli byste vědět, že program školení můžete sdílet také se studenty a ostatními uživateli vaší knihovny.

Pro koho je nabídka vhodná?

Semináře využijete zejména pokud pracujete v knihovně nebo patříte mezi vysokoškoláky a aktivní zaměstnance. Obecně ale platí, že zaujmou každého, kdo se chce naučit lépe pracovat s EBSCO produkty a technologiemi.

Jak online semináře vypadají?

Na vámi zvolený seminář se přihlásíte kliknutím na odkaz a vyplněním registračního formuláře. Následně obdržíte email s potvrzením a odkazem na připojení. Semináře jsou zdarma. Organizujeme je na platformě ZOOM. Školitel sdílí plochu svého počítače a komunikuje prostřednictvím mikrofonu. V průběhu semináře se můžete na cokoli zeptat. Využít k tomu můžete i chatovací službu.

Doporučujeme, abyste se připojili s malým předstihem.

Kdo bude vaším průvodcem?

Karolina Podloucká | Customer Engagement Manager – EBSCO Česká republika a Slovensko | EBSCO Information Services | e-mail: kpodloucka@ebsco.com

Zobrazit aktuální program online seminářů | červenec a srpen »

Share this: