Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

EDS novinky: Anopress, Commonwealth iLibrary a další

Datum publikace: 02-01-2020 Kategorie: Knihovny

Novinky v EBSCO Discovery Service: prosinec 2019

Anopress »

Anopress obsahuje rozsáhlý archiv českých médií. Vedle článků z tištěných a online médií zde najdete přepisy z televize a rozhlasu. S přístupem do EDS máte k dispozici bibliografické záznamy, plný text je přístupný pouze předplatitelům prostřednictvím rozhraní Anopress.

Archives Unbound »

Archives Unbound obsahuje tematicky řazený archiv historických dokumentů, který využijí vysokoškoláci i zkušení výzkumníci. S přístupem do EDS máte k dispozici metadata, plný text je k dispozici pouze předplatitelům prostřednictvím rozhraní Archives Unbound.

Bibliomed »

Bibliomed Verlad patří v Německu mezi přední vydavatele odborné lékařské literatury. S přístupem do EDS máte k dispozici bibliografické záznamy databáze. Plný text je určený pouze předplatitelům prostřednictvím rozhraní Bibliomed.

Commonwealth iLibrary »

Commonwealth iLibrary je v podstatě jednotný repozitář publikací sekretariátu britského Společenství národů. S přístupem do EDS máte k dispozici metadata, plný text je určený pouze předplatitelům prostřednictvím rozhraní Commonwealth iLibrary.

—-

Chcete získat bezplatný EDS Wiki účet? Pošlete nám žádost »

Máte-li zájem o školení nebo se chcete na cokoli zeptat, kontaktujte nás prostřednictvím emailu: EPPrague@ebsco.com

Více o EBSCO discovery Nastavení obsahu vašeho EDS

Share this: