Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

POZVÁNKA: online školení – srpen 2020

Datum publikace: 27-07-2020 Kategorie: Knihovny

Během měsíce srpna jsme pro vás připravili sérii bezplatných online školení/webinářů v češtině. Dozvíte se, jak pomocí EBSCO technologií a produktů dosáhnout lepších výsledků vaší výzkumné práce.

Na vámi zvolený webinář se připojíte přes svůj telefon nebo notebook, není potřeba dalšího technického vybavení. Klikněte na vybraný odkaz a vyplňte registrační formulář. Následně obdržíte email s potvrzením, detaily školení a odkazem na připojení. Doporučujeme, abyste se připojili alespoň 10 minut před začátkem školení. Zároveň bychom vás rádi požádali, abyste nás prostřednictvím níže uvedeného emailu informovali v případě, že se nemůžete zúčastnit školení, na které jste přihlášeni.

Do webináře se můžete aktivně zapojit a ptát se, případně jen poslouchat. Školení můžete doporučit také studentům a ostatním uživatelům vaší knihovny.

V případě dotazů prosím kontaktujte Karolinu Podlouckou, vaší EBSCO školitelku: kpodloucka@ebsco.com.

ONLINE ŠKOLENÍ V SRPNU

1/ Jak zvýšit kvalitu vašeho výzkumu? Představíme vám platformu EBSCOhost a její základní funkce k vyhledání relevantních výsledků

KDY: 10. srpna 2020

V KOLIK: 11:00 – 11:45

Registrace ZDE »

Webinář zaměřený na základní možnosti vyhledávání a použití limitů, práci s plným textem, sdílení článků, tvorbu citací v prostředí EBSCOhost a ukládání výsledků vyhledávání pro pozdější využití. Použití My EBSCOhost Folder a vytváření alertů.

2/ Chcete mít přístup k elektronickým knihám i na cestách? Prozkoumejte naši kolekci EBSCO eBooks

KDY: 11. srpna 2020

V KOLIK: 11:00 – 11:30

Registrace ZDE »

Webinář zaměřený na vyhledávání eKnih, práci s nimi a stahování do čtecího zařízení. Představíme vám mobilní aplikaci pro eKnihy a stahování do mobilních zařízení.

3/ Usnadněte si práci s nákupem eKnih prostřednictvím naší platformy EBSCOhost Collection Manager – spravujte vše na jednom místě

KDY: 12. srpna 2020

V KOLIK: 11:00 – 11:45

Registrace ZDE »

V tomto webináři si představíme nástroj pro budování a správu kolekcí elektronických knih na platformě EBSCOhost. Podíváme se na vyhledávání a procházení eKnih, vytváření seznamů pro akvizici a na odeslání seznamů z pohledu účtu „Selector“. Dále si představíme účet „Approver“, který umožňuje zamítnout či potvrdit dokončené seznamy a následný nákup eKnih. Věnovat se budeme také možnostem vytváření vyhledávacích profilů a službě Patron-Driven Acquisition.

4/ Jak může referenční vyhledávácí nástroj DynaMed pomoci lékařům k vyhledání relevantních informací?

KDY: 13. srpna 2020

V KOLIK: 11:00 – 12:00

Registrace ZDE »

V tomto webináři si představíme referenční vyhledávací nástroj určený pro lékaře, asistenty a studenty medicíny. Obsah DynaMed sestavuje tým špičkových lékařů a specialistů na základě důkazů a objektivních hodnocení. Jedná se tedy o tzv. „Evidence-based tool“. Ukážeme si, jakým způsobem v databázi vyhledávat relevantní informace, nastavení Osobního účtu a také přístup do mobilní aplikace a možnosti stažení.

Tutoriál, který vás provede připojením k webináři a nastavením vašeho audio zařízení, najdete ZDE »

Share this: