Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

EBSCO spolupracuje s nakladatelstvím Triáda

Datum publikace: 17-06-2020 Kategorie: Knihovny

Jednotlivé eKnihy jsou v EBSCOhost Collection Manager (ECM) k dispozici v ePub formátu, který přizpůsobí velikost textu na displeji obrazovky. Vybírat můžete z více akvizičních modelů. Svým čtenářům tak zajistíte pohodlný přístup ke kvalitní literatuře, kdykoli a kdekoli budou potřebovat.

Z novinek Triády vybíráme:

  • Povídky a příhody ze zadního domu, Anne Franková, 2020
  • „I vy jste v tomhle pekle?“, Alžběta Sommerová Lefkovitsová, 2019 / vzpomínky na holocaust
  • Celou noc velmi silně štěbetalo vodní ptactvo, Ondřej Tuček, 2019 / básnická sbírka

Pokud nemáte do » ECM přístup « nebo se chcete na cokoli zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Součástí EBSCO eBooks je více než 1,5 milionu titulů z celého světa. Zastoupeni jsou i vydavatelé z České republiky. Díky intuitivnímu rozhraní ECM a řadě užitečných funkcí máte na výběr tituly, které přesně odpovídají vašim požadavkům.

Kontakt: Valerija Bradas, tel.: +420 234 700 675, email: vbradas@ebsco.com

Nakladatelství Triáda patří mezi malá vydavatelství s pečlivě promýšleným edičním programem. Vydává tituly z řady oblastí, jako je literární věda, filozofie, historie, výtvarné umění nebo duchovní život. Věnuje se ale i vydávání beletrie – Triáda má obsáhlou řadu poezie, spisy autorů jako Zbyněk Hejda, Andrej Stankovič, Čan, Josef Frič. Vydavatelství právě dokončuje vydávání Spisů Josefa Čapka. Nevyhledává bestsellery, které se budou dobře prodávat, ale snaží se, aby knihy byly inspirativní a podnětné, i když zestárnou. Specifickou část představují paměti, vzpomínky či svědectví – tituly, jež sepsaly výrazné osobnosti, které prožily svůj život se vztyčenou hlavou a nezalekly se, že budou kvůli svému postoji čelit nepohodlí a represím.

http: www.i-triada.net

Triáda v ECM Získat bezplatný přístup do ECM Více o EBSCO eBooks a Audiobooks Česká nakladatelství v ECM / člának

Share this: