Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

Nezaujaté analýzy událostí mezinárodního významu

Datum publikace: 29-08-2019 Kategorie: Knihovny

Politici, diplomaté, výzkumníci, studenti mezinárodních vztahů, ekonomie. Ti všichni potřebují ke své práci ověřené informace, které jim pomáhají pochopit konkrétní situaci v širším kontextu a formovat vlastní názor.

World Politics Review (WPR) obsahuje komentáře a analýzy k politickým tématům mezinárodního významů. Mezi více než čtyřmi stovkami spolupracovníků jsou novináři, odborníci z výzkumných organizací, z akademické či vládní sféry. Komentují aktuální dění a přinášejí nezkreslené analýzy událostí s mezinárodním dopadem. Spoluautoři nejsou politicky či jinak svázaní, a tak se čtenáři na prvotřídní kvalitu tohoto digitálního zdroje mohou spolehnout.

Dozvíte se, jak databáze funguje a kdo stojí ze jejím obsahem. Webinář povedou oficiální školitelé EBSCO spolu s vydatavelem a tvůrcem WPR, panem Hamptonem Stephensem.

Přihlaste se

O World Politics Review:

  1. Skvělý doplněk vaší kolekce: WPR plně využijete samostatně i v kombinaci s databázemi Security & Counter-Terrorism Reference Center™, Political Science Complete™, Points of View Reference Center™ nebo International Political Science Abstracts.
  2. Nezávislé analýzy: spolupracující autoři World Politics Review jsou zkušení odborníci a experti ve svých oborech. Jejich jediným zájmem je poskytovat nezávislé a pravdivé informace.
  3. Součástí předplatného je vedle přístupu prostřednictvím platformy EBSCOhost také plná verze webu World Politics Review (www.worldpoliticsreview.com), osobní účty pro jednotlivé členy vaší instituce, možnost odběru newsletteru a další obsah nad rámec přístupu k WPR.

Chcete získat bezplatný zkušební přístup do databáze nebo se nás na cokoli zeptat? Kontaktujte nás.

Irena Luxová, Account Executive, iluxova@ebsco.com, tel.: +420 234 700 675

Přehrát WPR video Více o WPR

Share this: