DynaMed: Nová generace referenčního vyhledávacího nástroje pro lékaře všech specializací

~ Online platforma s informacemi založenými na důkazech v novém prostředí a personalizovaným obsahem ~

IPSWICH, Mass. - 22. srpna 2019 - DynaMed®, referenční vyhledávací nástroj pro lékaře všech specializací od EBSCO Information Services (EBSCO), je k dispozici v novém prostředí platformy s řadou inovativních funkcí. Novinka nahrazuje všechny předchozí verze DynaMed

Nový DynaMed je navržen tak, aby lékařům usnadňoval péči o pacienty. Poskytuje rychlý a pohodlný přístup k informacím založeným na důkazech a předkládá doporučení, jak k léčbě a péči o pacienty přistupovat. Obsah nového DynaMed je navíc personalizovaný, a tak odpovídá individuálním požadavkům lékařů na relevantní obsah.  

Každý rok je publikováno zhruba milion vědeckých článků a další stovky doporučení. Lékaři tak mají k dispozici příliš mnoho informací, než aby byli schopni se v nich snadno zorientovat. Vybrat špičkové informace a pro konkrétní případ to nejlepší řešení je výzva.

Petr Oetgen, MD, FACC, FAHA, FACP, šéfredaktor DynaMed k tomu říká: „Lékařům předkládáme informace, které potřebují k tomu, aby mohli dělat informovaná rozhodnutí. Díky systematickému sledování literatury, můžeme rychle identifikovat, zhodnotit a zařadit obsah do evidence DynaMed. Aktualizace obsahu probíhá denně a tematicky pokrývá více než 28 specializací.“ Lékaři tak mají nejnovější informace založené na důkazech okamžitě k dispozici. 

Díky možnosti integrace se všemi hlavními EHR systémy mají lékaři přístup k důležitým informacím kdykoli a kdekoli. S jedním uživatelským účtem se přihlásí z více institucí. Využít mohou také mobilní aplikaci. Díky personalizovanému obsahu mohou procházet nedávno navštívené stránky a novinky v obsahu. Součástí tohoto špičkového informačního zdroje jsou také statistiky využívanosti, za které lékaři získávají kredity pro své další vzdělávání. 

Betsy Jones, EBSCO Information Services Senior Vice President of Medical Product Management, dodává: „Nároky na lékaře se stále stupňují. Potřebují mít k dispozici informace, kterým mohou důvěřovat. A to DynaMed prokazatelně splňuje.“ 

Více informací o DynaMed je k dispozici prostřednictvím našich web. stránek DynaMed v češtině a angličtině
Sledujte twitter DynaMed a získejte informace o novinkách z první ruky: https://twitter.com/DynaMed_EBSCO