EBSCO Information Services představuje OnArchitecture

~ Digitální videoknihovna o architektuře ~

IPSWICH, Massachusetts – červen 2018; EBSCO Information Services (EBSCO) představuje OnArchitecture, digitální knihovnu plnou videí o architektuře pro každého, kdo se zajímá o architekturu či design. OnArchitecture je největší videoarchiv o architektuře, který slouží jako moderní prostředek výuky - studenty atraktivní formou informuje o inovativních postupech a řešeních.

OnArchitecture obsahuje videorozhovory s renomovanými architekty z celého světa. Součástí rozhovorů jsou také ukázky jejich klíčových projektů. Originální videa se věnují tématům jako jsou návrhy staveb, společenská role architekta či  obecně současná architektura.

Videa jsou k dispozici v angličtině a španělštině. Databáze OnArchitecture je doplněna relevantními informacemi o stavbách a instalacích, včetně technické specifikace a návrhů řešení. Nechybí ani životopisy architektů a designerů. Jednou do roka je obsah OnArchitecture aktualizován. 

OnArchitecture je součástí EBSCO kolekce se zaměřením na umění a architekturu. Najdete zde také: Art & Architecture Complete, Art Full Text a Avery Index to Achitectural Periodicals. Více informací (v angličtině) k dipozici zde: https://www.ebsco.com/academic-libraries/subjects/art-architecture.


EBSCO Information Services (EBSCO) je předním poskytovatelem elektronických informačních zdrojů a služeb pro knihovny celého světa. Společnost má více než 11 000 discovery zákazníků ve více než 100 zemích. EBSCO Discovery Service™ (EDS) umožňuje každé instituci rychlé a jednoduché prohledávání celé kolekce z jediného vyhledávacího místa, nesrovnatelnou kvalitu řazení výsledků podle relevance a bohaté možnosti uživatelského přizpůsobení. EBSCO je také předním poskytovatelem online výzkumného obsahu pro knihovny, včetně stovek výzkumných databází, historických archivů, medicínských referenčních zdrojů point-of-care a korporátních výukových nástrojů – produkty slouží milionům koncových uživatelů a desítkám tisíc institucí. EBSCO je předním poskytovatelem elektronických časopisů a knih pro knihovny. Nabízíme správu předplatného více než 360 000 unikátních titulů včetně více než 57 000 online titulů a také online přístup k více než 1 000 000 elektronickým knihám.  EBSCO Information Services je jednou z divizí EBSCO Industries Inc., jedné z největších soukromých rodinných společností ve Spojených státech amerických od roku 1944. EBSCO Information Services s.r.o. se sídlem v Praze je pobočkou EBSCO Information Services a obchodním zastoupením společnosti pro oblast střední, východní a jihovýchodní Evropy a zemí CIS.