Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

EBSCO Information Services představuje PsycTHERAPY

~ Steamovací služba s videoobsahem pro studenty psychologie, psychology a terapeuty ~

IPSWICH, Mass. - 5. listopadu 2019; EBSCO Information Services (EBSCO) představuje PsycTHERAPY®, videodatabázi s ukázkami terapeutických postupů pro studenty psychologie a souvisejících oborů. Databáze PsycTHERAPY od Americké psychologické asociace (APA) obsahuje více než 500 videí, které odrážejí nejnovější psychoterapeutické techniky.

Terapeuti, lékaři, psychologové, pedagogové a v neposlední řadě studenti psychologie, ti všichni mají možnost seznámit se prostřednictvím videí s ověřenými postupy léčby nejčastějších psychických problémů. Součástí databáze jsou přepisy videí, které poskytují další možnosti vyhledávaní informací a konkrétních souvislostí. 

Na obsahu tohoto unikátního informačního zdroje spolupracuje víc než 140 renomovaných terapeutů. Databáze se stále rozrůstá a v současnosti pokrývá více než 240 témat jako jsou abnormální úzkosti, závislost, různé druhy fobie, problémy ve vztazích či deprese. Odborníci přistupují k vybraným tématům na základě celé řady terapeutických přístupů jako jsou kognitivně-behaviorální terapie, zkušenostní nebo integrovaná psychoterapie.

Součástí EBSCO informačních zdrojů z oblasti psychologie jsou vedle PsycTHERAPY také databáze PsycINFO®, PsycARTICLES®, PsycTESTS®, and PsycEXTRA®. Více informací v angličtině najdete zde: https://www.ebsco.com/academic-libraries/subjects/psychology.
 

EBSCO Information Services (EBSCO) je předním dodavatelem odborných informačních zdrojů a služeb pro knihovny, vědecké instituce, obchodní společnosti a nemocnice po celém světě. Prostřednictvím široké nabídky online databází, eKnih, časopisů a služeb typu discovery zajišťuje uživatelům pohodlný přístup k relevantním a spolehlivým informacím. Produkty, služby a technologie od EBSCO využívají miliony koncových uživatelů a desítky tisíc institucí po celém světě.

EBSCO Information Services je divizí EBSCO Industries Inc., jedné z největších soukromě vlastněných společností v USA, z více než 75. letou historií.  Od roku 2000 má EBSCO zastoupení pro střední, východní a jihovýchodní Evropu také v České republice. 
www.ebsco.com

 ###

Kontakt: Markéta Sejkotová, EBSCO Česká republika, msejkotova@ebsco.com