Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

Karolina Podloucká je novou školitelkou v EBSCO

Datum publikace: 27-07-2020 Kategorie: Knihovny

Novou školitelkou EBSCO pro střední a jihovýchodní Evropu je Karolina Podloucká. V posledních pěti letech působila v Knihovně Akademie věd České republiky, kde měla na starosti administraci institucionálního repozitáře. Karolina je absolventkou oboru Knihovnictví a informační vědy na Univerzitě Karlově (UK). Během posledního ročníku studia UK absolvovala roční stáž v knihovně European University Institute v italské Florencii. Do EBSCO přináší odborné znalosti, bohaté zkušenosti z akademického prostředí a také chuť pomáhat knihovnám zajistit pohodlný přístup k relevantním a spolehlivým informacím.

Co konkrétně máš v EBSCO na starosti? S čím se na tebe mohou naši zákazníci obrátit?

Zodpovídám za podporu uživatelů. Konkrétně to znamená, že organizuji online webináře, školení u zákazníků, píšu tutoriály, manuály apod. Teď, kdy knihovníci musí řešit zvýšený zájem o vzdálený přístup, se jim snažíme všemožně pomoci. Nabízíme například rozšířený přístup k vybraným informacím, organizujeme množství souvisejících webinářů a intenzivně pracujeme na novém obsahu mezinárodních stránek podpory EBSCO Connect, kde jsou na jednom místě k dispozici odkazy na EBSCO aplikace, propagační materiály, tutoriály v angličtině a také češtině – zkrátka informace, které se mohou našim zákazníkům hodit a to nejen během pandemie.

Kdy se s tebou mohou zájemci o školení v nejbližší době potakat?

První otevřené školení v češtině bude online v druhém týdnu v srpnu. Těším se a doufám, že brzy bude příležitost se potkat také osobně.

—-

EBSCO online školení v srpnu

Kompletní program školení v srpnu, včetně možnosti bezplatné registrace, najdete ZDE »

Zůstaňte s námi ve spojení

Přihlaste se k odběru EBSCO novinek a my vás jednou do měsíce budeme informovat o tom, co je u nás nového. Chcete se zúčastnit některých EBSCO webinářů? Zaškrtněte políčko EBSCO online školení. PŘIHLASTE SE »

Máte zájem o konkrétní téma školení nebo se chcete na cokoli zeptat? Kontaktujte nás prostřednictvím emailu: EPPrague@ebsco.com

Program online školení v srpnu

Share this: