Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

Proč EBSCO

EBSCO je silným partnerem a expertem ve všech oborech své působnosti.

Náš Zákazník - Náš Partner

Naši zákazníci jsou našimi partnery. Právě jim a jejich uživatelům pečlivě nasloucháme při plánování našich vývojových, implementačních a jiných podpůrných strategií. Náš tým pro výzkum uživatelského chování spolupracuje při vyvíjení nových produktů přímo se zákazníky. V každoročních zákaznických průzkumech hodností naši zákazníci spokojenost s úrovní zákaznické péče často na více než 90 %.

Výzkum Uživatelského Chování

Náš tým pro výzkum uživatelského chování realizuje komplexní metody pro zajištění co nejkvalitnější využtelnosti produktů EBSCO.

Strategická Partnerství

EBSCO je partnerem mnoha poskytovatelů obsahu a informačních zdrojů, včetně poskytovatelů jiných databází, poskytovatelů integrovaných knihovních systémů (ILS), lékařských asociací, iniciativ open source a dalších. Díky tomu mohou naši zákazníci poskytnout svým uživatelům právě takový obsah, který přesně odpovídá jejich specifickým potřebám.

Kvalifikovaná Znalost Oboru

Znalosti našich zaměstnanců přesahují do mnoha oblastí světa informačních technologií. Tyto jejich znalosti využíváme v každé fázi procesu vývoje našich produktů. V našem týmu najdete stovky zkušených knihovníků a technologických expertů. Mezi našimi zaměstnanci najdete také specialisty z oborů poskytování ztdravotní péče, odborníky na obsahovou analýzu, vzdělávací strategie nebo uživatelský výzkum.

Vaše Práce

Používání produktů, služeb a technologií EBSCO je jednoduché. Díky tomu mohou naši zákazníci zvládat své pracovní úkoly mnohem rychleji a efektivněji. Naše administrativní rozhraní a integrované produkty jsou vytvořené s ohledem na efektivitu práce a s důrazem na automatizaci procesů. Získáte tak více prostoru na práci s koncovými uživateli.

Přihlásit se k odběru novinek