Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

Proč EBSCO

Jsme tým zkušených odborníků. Pracujeme v atmosféře respektu a důvěry.

Náš zákazník

Naši zákazníci jsou našimi partnery. Právě jim a jejich uživatelům nasloucháme při plánování vývojových, implementačních a jiných podpůrných strategií. Náš tým pro výzkum uživatelského chování spolupracuje při vyvíjení nových produktů přímo se zákazníky. V každoročních zákaznických průzkumech hodnotí naši zákazníci spokojenost s úrovní zákaznické péče často na více než 90 %.

Výzkum uživatelského chování

Náš tým pro výzkum uživatelského chování realizuje komplexní metody pro zajištění co nejkvalitnější využtelnosti produktů EBSCO.

Strategická partnerství

EBSCO je partnerem mnoha poskytovatelů obsahu a informačních zdrojů, včetně poskytovatelů jiných databází, poskytovatelů integrovaných knihovních systémů (ILS), lékařských asociací, iniciativ open source a dalších. Díky tomu mohou naši zákazníci poskytnout svým uživatelům právě takový obsah, který přesně odpovídá jejich specifickým potřebám.

Kvalifikovaná znalost oboru

Znalosti našich zaměstnanců přesahují do mnoha oblastí světa informačních technologií. Tyto znalosti využíváme v každé fázi procesu vývoje produktů. V našem týmu najdete stovky zkušených knihovníků a technologických expertů. Mezi našimi zaměstnanci najdete také specialisty z oborů poskytování zdravotní péče, odborníky na obsahovou analýzu, vzdělávací strategie nebo uživatelský výzkum.

Vaše práce

Používání produktů, služeb a technologií EBSCO je jednoduché. Díky tomu mohou naši zákazníci zvládat pracovní úkoly rychleji a efektivněji. Naše administrativní rozhraní a integrované produkty jsou vytvořené s ohledem na efektivitu práce a s důrazem na automatizaci procesů. Získáte tak více prostoru na práci s koncovými uživateli.

Přihlásit se k odběru novinek