Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

Technologie

EBSCO technologie podporují vědecké potřeby milionů uživatelů a desítek tisíc institucí celého světa.

Technologie Cloudu

Díky optimálnímu designu a infrastruktuře cloudu umožňuje tato technologie našim zákazníkům soustředit se plně na jejich hlavní poslání - péči o koncové uživatele. Všechny naše softwarové aplikace jsou uložené a spravované v cloudu. Technolgie cloudu je podporovaná množstvím individálních datových center a je celosvětově využívána téměř 200 tisíci knihoven, korporací a institucí.

Vyhledávání

Naše vyhledávací technologie přináší uživatelům jen ty nejrelevantnější výsledky. Při vyhledávání se soustředíme na tři důležité faktory: algoritmus pro výpočet relevance, intuitivní vyhledávání a chytré odkazování k plnému textu. Metodologie společnosti EBSCO pro výpočet relevance je základem našich výzkumných a discovery platforem a zajišťuje, aby se nejrelevantnější výsledky zobrazovaly vždy na prvních místech.

Možnosti přizpůsobení

Služby společnosti EBSCO mohou být upraveny na míru každému jednotlivému zákazníkovi. Umíme přizpůsobit vyhledávací prostředí vašim specifickým požadavkům a potřebám vašich uživatelů. Mezi možnosti přizpůsobení patří:

  • Úpravy uživatelského rozhraní - zvolte si vhodné vyhledávací nástroje, vizuální podobu rozhraní, vytvářejte speciální odkazy, ad.
  • EBSCO Apps - obohaťte uživatelské rozhraní o množství aplikací, které umožní přístup k externím zdrojům.

Přihlásit se k odběru novinek