Abychom vám mohli poskytnout lepší služby, používáme na webu cookies. Více informací najdete v našich zásadách ochrany soukromí.

POZVÁNKA: EBSCO semináře v češtině – září 2020

Datum publikace: 11-09-2020 Kategorie: Knihovny

Pro studenty nižších ročníků je září tradičně začátkem školního roku. I my se vracíme zpátky do lavic. I když jen virtuálně.Tentokrát se zaměříme na české vydavatele v ECM. Naučíme vás, jak upravit EBSCOhost na míru vašim požadavkům. Prozradíme, kde hledat informace, když potřebujete s něčím poradit. Abychom vyhověli co nejvíce vašim časovým možnostem, organizujeme tentokrát každý webinář hned dvakrát. Vyberte si z termínů, který vám nejvíc vyhovuje a připojte se. Těšíme se na vás.

*Webináře jsou bezplatné a jsou určeny především knihovníkům, kteří se chtějí naučit lépe pracovat s produkty a technologiemi od EBSCO.

Program v září

Nákup knih prostřednictvím platformy EBSCOhost Collection Manager se zaměřením na tituly českých vydavatelů

úterý 22.09 | 10:00 | registrujte se »

úterý 22.09 | 14:00 | registrujte se »

Odborné publikace, světové bestsellery, populární tituly českých a zahraničních autorů, to vše je k dispozici k individuální akvizici prostřednictvím platformy EBSCOhost Collection Manager (ECM). Během školení si ECM představíme, podíváme se na vyhledávání a procházení eKnih, vytváření seznamů pro akvizici a na odeslání seznamů z pohledu účtu „Selector“. Dále si představíme účet „Approver“, který umožňuje zamítnout či potvrdit dokončené seznamy a následný nákup eKnih. Představíme vám také možnost vytváření vyhledávacích profilů a služba Patron-Driven Acquisition.

Jak přizpůsobit platformu EBSCOhost podle vašeho přání prostřednictvím administrativního rozhraní EBSCOadmin

středa 23.09 | 10:00 | registrujte se »

středa 23.09 | 15:30 | registrujte se »

Webinář určený především pro administrátory knihoven a institucí. Ukážeme si základní techniky administrace, přizpůsobení možnosti vyhledávání, vytváření profilů a autentizace. V závěru si přestavíme základní možnosti reportování/statistik.

Hledáte informace, jak pracovat s EBSCO produkty? Představíme vám, jak používat stránky zákaznické podpory EBSCO Connect

čtvrtek 24.09 | 10:00 | registrujte se »

čtvrtek 24.09 | 14:00 | registrujte se »

V tomto webináři se seznámíme s portálem podpory EBSCO Connect. Představíme vám veřejné rozhraní bez přihlášení a informace, které nabízí. Poté si ukážeme, jak vytvořit vlastní účet na stránce podpory a jaké funkce a nástroje tato služba nabízí po přihlášení; včetně diskuzních skupin a správy hlášení poruch.

Měli byste také vědět, že…

Na vámi zvolený webinář se přihlásíte kliknutím na odkaz a vyplněním registračního formuláře. Následně obdržíte email s potvrzením a odkazem na připojení.

Doporučujeme, abyste se připojili alespoň 10 minut před začátkem školení. Tutoriál, který vás provede připojením k webináři a nastavením vašeho audio zařízení, najdete zde.

​EBSCO globální webináře

Představíme vám směr, kterým se v EBSCO ubíráme, aktuální možnosti a plány do budoucna. Registrujte se »

Share this: