Wykorzystujemy pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron internetowych. Aby dowiedzieć się jak używamy plików cookies, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Informacje i technologie dostosowane do Twoich potrzeb

Więcej informacji o EBSCO

Informacje i zasoby mające na celu pomoc w czasie pandemii COVID-19

EBSCO stworzyło nową stronę internetową, na której znajdą Państwo informacje i zasoby pomocne w czasie pandemii COVID-19. Oferujemy wiele wskazówek dotyczących e-learningu i kształcenia na odległość, zarządzania stresem i wsparcia pracy zdalnej. Ponadto oferujemy specjalne opcje rozszerzonego dostępu do zasobów internetowych, które w tej sytuacji są niezwykle ważne. Udostępniamy także informacje na temat naszej serii seminariów internetowych, które dostarczają cennych wskazówek i najlepszych praktyk na wiele ważnych tematów.


Poznaj naszą nową stronę »

Technologia

Nasze technologie gwarantują komfort użytkowania i najwyższą jakość pracy.

Czytaj więcej »

Produkty i usługi 

Informacje jakich potrzebujesz w wybranej przez Ciebie formie. Oferujemy treści, usługi i rozwiązania dostosowane do potrzeb każdej instytucji, biblioteki lub organizacji.

Czytaj więcej »

Dlaczego EBSCO

Zależy nam na budowaniu silnych relacji i wykorzystywaniu specjalistycznej wiedzy branżowej.

Czytaj więcej »

EBSCO

Through vision, action, innovation, and a commitment to continuous improvement, EBSCO continually invests in the library business to ensure the long-term growth of products, services and technologies for our customers.
Related Video:

EBSCO oferuje najwyższej jakości treści poprzez bazy danych, książki elektroniczne, czasopisma naukowe i inne publikacje, a także poprzez wszechstronną wyszukiwarkę naukową. Ponieważ cele naszych klientów są również naszymi celami, EBSCO oferuje usługi na najwyższym poziomie. Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej o tym, kim jesteśmy i w co wierzymy jako firma.

Zapisz się na Biuletyn