Wykorzystujemy pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron internetowych. Aby dowiedzieć się jak używamy plików cookies, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Co nowego w EBSCO Discovery Service? | Kwiecień 2021

Opublikowany 13-04-2021 w

Dzięki EBSCO Discovery Service™ (EDS), zasoby informacyjne najlepszej jakości są dostępne w zasięgu ręki. Aby korzystanie z EDS było zawsze na najwyższym poziomie, nowe treści są regularnie udostępniane przez cenionych, światowych wydawców.

Nowości w EBSCO Discovery Service.

Gale in Context: Environmental Studies

Gale in Context: Environmental Studies dostarcza użytkownikom wyczerpujących informacji, umożliwiając im krytyczną analizę i zrozumienie ważnych tematów związanych z ochroną środowiska, które mają wpływ na ludzi na całym świecie. Wszyscy klienci EDS mogą przeszukiwać Gale in Context: Environmental Studies w EDS, ale tylko subskrybenci mogą przeglądać pełny tekst na platformie Gale Cengage Learning.

InfoSci-Journals

Baza danych IGI Global’s InfoSci-Journals zawiera ponad 185 interdyscyplinarnych czasopism, które opisują nowe technologie i innowacyjne trendy badawcze. Wszyscy klienci mogą wyszukiwać metadane dla rekordów InfoSci-Journals w EDS, ale tylko abonenci mają dostęp do pełnego tekstu na platformie IGI Global.

Aby skorzystać z obszernych zasobów udostępnionych w ramach abonamentu EDS, należy podjąć działania mające na celu dodanie zasobów i odpowiednie powiązanie wymienionych baz danych. Dostosuj ustawienia, aby z nich skorzystać.

Jeśli nie masz konta w EBSCO Connect, kliknij tutaj, aby je założyć.

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o aktualizacjach?

Zapisz się do naszego newslettera Wiadomości EDS.

Zapisz się do Newslettera

Share this: