Wykorzystujemy pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron internetowych. Aby dowiedzieć się jak używamy plików cookies, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

EBSCO Connect Twoim przewodnikiem

Opublikowany 26-02-2020 w

EBSCO Connect to kompleksowa strona internetowa zaprojektowana w taki sposób, aby pomóc klientom w jak najlepszym korzystaniu z produktów i usług EBSCO.

Klienci EBSCO korzystają z całodobowego dostępu online do EBSCO Connect, wiodącej w branży witryny obsługi klienta, oferującej szybki dostęp do najnowszych wiadomości o produktach, aktualizacji statusu i materiałów pomocnych w promowaniu produktów i usług firmy EBSCO.

Oto, co jest dostępne za pośrednictwem witryny EBSCO Connect:

Szkolenia online
Kursy online zapewniają cenne szkolenia dla użytkowników oraz administratorów produktów i usług EBSCO. Każdego miesiąca oferowane są dziesiątki nowych sesji, a nagrane szkolenia są dostępne na żądanie.

Tutoriale produktowe
Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się do zbliżającego się szkolenia dla swoich uczniów, nauczycieli lub innych użytkowników? Nasze przewodniki wideo zapewniają narrację dźwiękową z dopasowanym tekstem, który będzie pomocny dla użytkowników. Dostępne są również przewodniki w formie prezentacji PowerPoint.

Search Box Builder
Narzędzie Search Box Builder firmy EBSCO ułatwia utworzenie pola wyszukiwania dla zasobów EBSCO i osadzenie go na stronie internetowej biblioteki.

Powiadomienia
Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o stanie najnowszych aktualizacji oraz informacje o produktach i usługach firmy EBSCO.

Zasoby promocyjne
Rozpowszechniaj informacje o swoich zasobach od EBSCO za pomocą atrakcyjnych plakatów, ulotek, zakładek i grafiki internetowej do pobrania, które można wykorzystać w druku lub jako linki na stronie internetowej biblioteki.

Plany lekcji
Podziel się naszymi planami lekcji z nauczycielami w Twojej szkole, aby pomóc im zintegrować bazy danych EBSCO z programem nauczania.

Wsparcie międzynarodowe
EBSCO zatrudnia ponad dwudziestu kierowników ds. zaangażowania na całym świecie, którzy tworzą i aktualizują dokumentację w lokalnych językach na międzynarodowych stronach EBSCO Connect. Niestandardowe zasoby są również dostępne dla regionów nieanglojęzycznych w Stanach Zjednoczonych.

Konto społecznościowe EBSCO Connect
Jeśli jesteś klientem firmy EBSCO, założenie bezpłatnego konta ma swoje zalety. Będziesz mógł szybko przeglądać lub aktualizować sprawy związane z obsługą swojego konta i współpracować z innymi użytkownikami w grupach społecznościowych.

Obsługa klienta
Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie za pomocą aplikacji EBSCO Connect, skontaktuj się z obsługą techniczną. Nasi przedstawiciele zapewniają obsługę klienta na najwyższym poziomie. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem.

Odwiedź EBSCO Connect Pobierz ulotkę o EBSCO Connect

Share this: