Wykorzystujemy pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron internetowych. Aby dowiedzieć się jak używamy plików cookies, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Krótszy czas na zarządzanie prenumeratą = więcej czasu dla użytkowników.

Opublikowany 22-01-2018 Libraries


Prezentujemy dwa sposoby jak EBSCO może pomóc ograniczyć czas potrzebny do zarządzania prenumeratą czasopism, dzięki czemu można poświęcić więcej czasu użytkownikom.

Prenumeraty stanowią sporą część budżetu biblioteki, która potrzebuje dużo czasu na dostarczanie informacji potrzebnych jej użytkownikom. Dzięki EBSCO poświęcisz więcej czasu użytkownikom a czas potrzebny do zarządzania prenumeratą ograniczysz do niezbędnego minimum.

Skróć czas zarządzania prenumeratami. W czasie, który przeznaczasz na zarządzanie zasobami elektronicznymi, użytkownicy nie otrzymują oczekiwanego wsparcia. Aby móc sprawnie zarządzać kolekcjami e-czasopism i e-pakietów upewnij się, że masz wszystko, czego potrzebujesz pod ręką (od zakupu do odnowienia subskrypcji). Szczegółowe informacje jak: listy tytułów, personalizowane raporty, powiadomienia czasowe pomagają uprościć proces i skrócić czas potrzebny do zarządzania kolekcjami e-czasopism. Są one pomocne również przy podejmowaniu w pełni przemyślanych decyzji dotyczących prenumeraty.

Ułatw dostęp do treści i zwiększ wygodę użytkowania. Gdy biblioteka subskrybuje e-czasopisma i e-pakiety za pośrednictwem EBSCO oraz jedną lub więcej baz danych na platformie EBSCOhost®, można automatycznie aktywować SmartLinks+. Smartlinks+ ułatwia pracę bibliotekarzom a użytkownikom zapewnia dostęp do pełnotekstowych publikacji dostępnych w bibliotece. Gdy subskrypcje czasopism zostaną aktywowane, usługa SmartLinks do prenumerowanych zasobów jest automatycznie włączana w bazach danych EBSCO Discovery Service™ (EDS) i EBSCOhost. Nie wymaga to żadnego zaangażowania po stronie biblioteki. Szybkie i łatwe wyszukiwanie artykułów pełnotekstowych w elektronicznych zasobach biblioteki oznacza, że użytkownicy będą chcieli korzystać z zasobów bibliotecznych jako głównego źródła prac naukowych.

Zapoznaj się z infografiką i dowiedz się jak EBSCO ułatwia dostęp do treści, zwiększa wygodę użytkownika oraz skraca czas potrzebny na zarządzanie prenumeratą.

Pobierz infografikę

Share this: