Wykorzystujemy pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron internetowych. Aby dowiedzieć się jak używamy plików cookies, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Zalety Full Text Finder™

Opublikowany 19-01-2018 w

Narzędzia sortujące zasoby biblioteczne od A do Z powstały w celu pomocy bibliotekom w wyróżnieniu ich kolekcji. Początkowo koncentrowały się na czasopismach, ale rozpowszechnienie książek i pakietów czasopism elektronicznych wymusiło nowe podejście.

Tu z pomocą przychodzi EBSCO Full Text Finder™. Full Text Finder umożliwia zarządzanie zasobami bibliotecznymi na wyższym poziomie z linkowaniem do pełnego tekstu. Zaawansowane funkcje, tj. baza wiedzy, moduł zarządzania kolekcją, innowacyjna usługa szybkiego wyszukiwania publikacji, a także w pełni funkcjonalne narzędzie linkujące – ułatwiają użytkownikom szybkie odnalezienie pełnego tekstu.

Technologia Full Text Finder została udoskonalona w celu poprawy wydajności wyszukiwania, zapewnienia dodatkowej integracji z produktami i usługami EBSCO oraz ujednolicenia procesów pracy administracyjnej za pośrednictwem EBSCOadmin®. Ponadto, użytkownicy korzystają z zaawansowanego i prostszego sposobu znajdowania publikacji oraz wyszukiwania artykułów w tych publikacjach.

Poznaj korzyści Full Text Finder.

Share this: