Wykorzystujemy pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron internetowych. Aby dowiedzieć się jak używamy plików cookies, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Co nowego w EBSCO Discovery Service?

Opublikowany 13-01-2020 w

Dzięki EBSCO Discovery Service™ (EDS), zasoby informacyjne najlepszej jakości są dostępne w zasięgu ręki. Aby korzystanie z EDS było zawsze na najwyższym poziomie, nowe treści są regularnie udostępniane przez cenionych, światowych wydawców.

EDS Wiki jest w trakcie przechodzenia na EBSCO Connect. Począwszy od tego biuletynu, wszystkie informacje dotyczące treści EDS są teraz dostępne po zalogowaniu się do witryny EBSCO Connect. Aby dołączyć do społeczności EBSCO Connect, już dziś zamów indywidualny dostęp (Instrukcja w języku polskim).

CEIC Data »

Założony przez zespół ekspertów ekonomicznych i analityków, CEIC Data dostarcza najbardziej kompleksowych i dokładnych danych na temat ponad 200 gospodarek. Wszyscy klienci mogą przeszukiwać CEIC Data w EDS, ale tylko abonenci mają dostęp do pełnego tekstu na platformie CEIC Data. .

Gale In Context: College »

Gale In Context: College oferuje treści interdyscyplinarne, które wzmacniają rozwój umiejętności takich jak krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów, komunikacja, współpraca, kreatywność i innowacyjność. Wszyscy klienci EDS mogą wyszukiwać w Gale In Context: College w EDS, ale tylko abonenci mogą przeglądać pełny tekst na platformie Gale Cengage Learning.

Korea Citation Index »

Opracowany przez Koreańską Narodową Fundację Badawczą (National Research Foundation of Korea), Korea Citation Index (KCI) jest systemem do analizy relacji cytowań między artykułami w oparciu o bazę danych zbudowaną z informacji o czasopismach, artykułach i odniesieniach. Wszyscy klienci mogą przeszukiwać dane KCI w EDS, ale tylko abonenci mają dostęp do artykułów pełnotekstowych na platformie KCI.

Lamyline »

Produkowana przez Wolters Kluwer, Lamyline jest francuską bazą danych prawniczych, która spełnia wszelkie potrzeby prawników. Wszyscy klienci mogą wyszukiwać metadane Lamyline w EDS, ale tylko abonenci mają dostęp do pełnego tekstu na platformie Lamyline.

Open Research Library »

Open Research Library jest agregatem ogólnodostępnych, naukowych monografii prowadzonych przez Knowledge Unlatched. Wszyscy klienci EDS mogą przeszukiwać metadane Open Research Library w EDS.

KONTO EBSCO Connect

Jeśli nie masz konta w EBSCO Connect, kliknij tutaj, aby je założyć.

Aby skorzystać z obszernych zasobów udostępnionych w ramach abonamentu EDS, należy podjąć działania mające na celu dodanie zasobów i odpowiednie powiązanie wymienionych baz danych. Dostosuj ustawienia, aby z nich skorzystać.

SZKOLENIA

Masz pytanie lub potrzebujesz dodatkowego szkolenia na temat EDS? Skontaktuj się z Urszulą Nowicką, twoim trenerem EBSCO w Polsce.

PROMOCJA

Materiały promujące EBSCO Discovery Service wśród użytkowników Twojej biblioteki znajdziesz klikając poniżej.

Materiały promocyjne EDS

Share this: