Wykorzystujemy pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron internetowych. Aby dowiedzieć się jak używamy plików cookies, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Dlaczego EBSCO

Zależy nam na budowaniu silnych relacji i wykorzystywaniu specjalistycznej wiedzy branżowej.

Relacja z klientem

W EBSCO postrzegamy naszych klientów jako partnerów. Opinie i sugestie naszych klientów i ich użytkowników są dla nas bardzo ważne w odniesieniu do udoskonalania oraz wdrażania nowych produktów, a także kreowania dalszej strategii rozwoju. Nasz zespół odpowiedzialny za oprogramowanie współpracuje bezpośrednio z klientami, aby nasze produkty były jak najlepiej dostosowane do ich potrzeb. Klienci EBSCO podczas wypełniania rocznych ankiet często oceniają swoje zadowolenie na ponad 90%.

Wyszukiwarki dla użytkowników

Nasz zespół odpowiadający za wyszukiwarki gwarantuje, iż produkty EBSCO są dostosowane do potrzeb użytkowników.

Partnerstwo strategiczne

EBSCO jest partnerem wielu dostawców informacji i treści, w tym dostawców baz danych, Zintegrowanych Systemów Bibliotecznych (ang. Integrated Library System, ILS), stowarzyszeń medycznych, platformy usług typu Open Source i wielu innych. Dzięki temu, informacje i treści jakie dostarczamy, są utrzymane na najwyższym poziomie i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wiedza branżowa

Kwalifikacje pracowników EBSCO znacznie wykraczają poza aspekty świata technologii informatycznej. Zatrudniamy setki doświadczonych bibliotekarzy i technologów, specjalistów opieki zdrowotnej, ekspertów analizy treści i programów nauczania, a także osoby odpowiedzialne za badanie potrzeb użytkowników. Te wszystkie kwalifikacje są wykorzystywane na każdym poziomie tworzenia i wdrażania naszych produktów i właśnie dlatego nasze rozwiązania są utrzymane na najwyższym poziomie.

Twoja praca

Korzystanie z produktów, usług i technologii EBSCO jest bardzo proste. Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu, klienci mogą znacznie wydajniej zarządzać swoim czasem. Nasz panel administracyjny i zintegrowane produkty zostały zaprojektowane pod kątem automatyzacji pracy tak, aby utrzymać obsługę użytkowników na jak najwyższym poziomie.

Zapisz się na Biuletyn