Wykorzystujemy pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron internetowych. Aby dowiedzieć się jak używamy plików cookies, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

DynaMed® ogłasza następną generację wsparcia decyzji klinicznych

Platforma medyczna oparta na dowodach naukowych przedstawia ulepszenia produktów zaprojektowane w celu stworzenia spersonalizowanego dostępu do danych.

22 sierpnia 2019 r. - DynaMed®, flagowe narzędzie wspierające podejmowanie decyzji klinicznych firmy EBSCO Information Services (EBSCO), zapowiada ulepszenia produktu i nowe funkcje platformy, zastępując wszystkie wcześniejsze wersje DynaMed. Nowe funkcje zostały dopasowane do potrzeb i dostosowane do oczekiwań współczesnego lekarza. DynaMed został zaprojektowany tak, aby zapewnić sprawną, opartą na dowodach opiekę nad pacjentem, dostarczając najbardziej aktualnych faktów klinicznych, w niespotykanym dotychczas tempie.

Każdego roku publikowanych jest około miliona nowych artykułów naukowych. W tym samym czasie aktualizowane są setki wytycznych dotyczących praktyki klinicznej. Lekarze są zalewani informacjami i oczekuje się, że na bieżąco będą zapoznawać się z najnowszymi dowodami klinicznymi, a przed wdrożeniem ich do praktyki, oceniać ich wiarygodność. Ten ciągły napływ nowych informacji w połączeniu z wymaganiami w zakresie opieki nad pacjentem stanowi wyzwanie dla wszystkich pracowników służby zdrowia.

Redaktor naczelny DynaMed, Peter Oettgen, lek. med, członek wielu organizacji takich jak: ACC, AHA, ACP, twierdzi, że treść platformy dostarcza informacji potrzebnych lekarzom przy podejmowaniu ważnych decyzji. "Nasz system systematycznego monitoringu literatury przedmiotowej pozwala na szybką identyfikację, krytyczną ocenę i integrację nowych dowodów do zasobów DynaMed. Tematy te są codziennie aktualizowane i zapewniają szeroki zakres treści dla ponad 28 specjalizacji".

Udoskonalenia DynaMed zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić spersonalizowany, przyjazny dla użytkownika dostęp, co pozwoli zaoszczędzić czas i umożliwi lekarzom skoncentrowanie się na opiece nad pacjentem. Dzięki łatwej integracji z systemami szpitalnymi, połączonej z Elektroniczną Dokumentacją Medyczną, responsywnej konstrukcji platformy i usprawnionej aplikacji mobilnej, DynaMed jest dostępny zawsze i wszędzie. Poprzez przejście na system oparty na chmurze, platforma oferuje spersonalizowaną obsługę użytkownika, zapewniając lekarzom łatwy dostęp do informacji za pośrednictwem funkcji przeglądania specjalności, ostatnio przeglądanej sekcji tematów i aktualizacji dostosowanych do ich specyficznych zainteresowań.

Betsy Jones, Starsza Vice Prezes Zarządzania Produktem Medycznym w EBSCO Information Services dodaje, że aktualizacje mają na celu wsparcie tych lekarzy, którzy doświadczają braku czasu. "W chwili, gdy lekarze doświadczają wypalenia i stoją w obliczu wyzwań w zakresie opieki nad pacjentem, potrzebują narzędzia, które dostarczy im dokładnych informacji, kiedy, gdzie i jak ich potrzebują. DynaMed właśnie to zapewnia - skupiając się jednocześnie na potrzebach każdego lekarza".

Więcej informacji na temat DynaMed i jego nowych rozwiązaniach można znaleźć na stronie https://www.ebsco.com/dynamed_pl oraz www.dynamed.com. Śledź DynaMed w mediach społecznościowych na stronie https://twitter.com/DynaMed_EBSCO, aby być na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami produktów, które pojawią się jesienią 2019 roku.

 

Informacje o zasobach zdrowotnych EBSCO

EBSCO Information Services (EBSCO) jest wiodącym dostawcą rozwiązań wspomagających podejmowanie decyzji klinicznych, informacji z zakresu badań medycznych i sektora opieki zdrowotnej. Użytkownikami EBSCO są profesjonaliści z dziedziny medycyny, pielęgniarstwa i specjalizacji pokrewnych. Flagowe produkty obejmują DynaMed®, Dynamic Health™, e-booki i czasopisma kliniczne, EBSCO Discovery Service™, licencjonowane bazy danych (takie jak CINAHL® Complete, MEDLINE® Complete) oraz EBSCONET®. Bazy danych EBSCO dotyczące zdrowia są zasilane przez EBSCOhost®, platformę badawczą preferowaną przez biblioteki na całym świecie.

 

W przypadku pytań, skontaktuj się z naszym biurem w Warszawie: EBSCO Information Services
 

EBSCO Health