Wykorzystujemy pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron internetowych. Aby dowiedzieć się jak używamy plików cookies, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

EBSCO Information Services ogłasza nagrodę EBSCO Year of the Nurse Award

~ EBSCO przyzna stypendium w wysokości 1 000 USD na dalszą naukę ~

IPSWICH, Mass. - 15 września 2020 r. - EBSCO Information Services (EBSCO) ogłasza nagrodę EBSCO Nurse of the Year Award, która zostanie przyznana osobie będącej wzorem pielęgniarstwa i/lub położnictwa wraz ze stypendium w wysokości 1 000 USD, do wykorzystania w ramach wybranej przez siebie możliwości dalszego kształcenia. Klienci EBSCO na całym świecie są zachęcani do nominowania kandydata w ramach swoich organizacji, wypełniającego kluczowe wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące Roku Pielęgniarki i Położnej, w tym dążenie do wzmocnienia pielęgniarstwa i położnictwa, do zapewnienia opieki zdrowotnej dla wszystkich oraz zachęcania innych pielęgniarek i położnych do pełnienia roli  liderów zmian wpływających na poprawę opieki zdrowotnej.

Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła rok 2020 oficjalnym Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarki i Położnej. EBSCO, które dostarcza narzędzi wspierających potrzeby badawcze, decyzyjne i rozwój umiejętności pielęgniarek i położnych na całym świecie za pomocą opartych na dowodach naukowych zasobów informacyjnych, ustanawiając pierwszą w historii Nagrodę Roku Pielęgniarki EBSCO, składa hołd pielęgniarkom i położnym.

Diane Hanson, dyrektor ds. pielęgniarek i redaktor naczelna Dynamic Health, twierdzi, że EBSCO docenia ogromny wpływ pielęgniarek i położnych w placówkach opieki zdrowotnej na całym świecie. "Pielęgniarki odgrywają ważną rolę w zapewnianiu wysokiej jakości, skutecznych usług w punktach opieki zdrowotnej. Doceniamy zaangażowanie, ciężką pracę i pasję, jaką wykazują pielęgniarki i mamy nadzieję, że to stypendium przyczyni się do zapewnienia dalszych możliwości edukacyjnych i będzie bardzo potrzebną nagrodą za ich niestrudzone zaangażowanie".

Odwiedź stronę EBSCO Year of the Nurse, aby nominować pielęgniarkę i/lub położną w swojej organizacji do nagrody EBSCO Nurse of the Year Award 2020. Wszystkie zgłoszenia muszą być wypełnione do poniedziałku 16 listopada 2020 r.

O zasobach zdrowotnych EBSCO
Firma EBSCO Information Services (EBSCO) jest wiodącym dostawcą rozwiązań wspomagających podejmowanie decyzji klinicznych, informacji z zakresu badań medycznych i rozwoju biznesowego w służbie zdrowia dla branży medycznej. Wśród użytkowników usług EBSCO znajdują się specjaliści w dziedzinie medycyny, pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej. Do flagowych produktów należą DynaMed®, Dynamic Health™, e-booki i czasopisma kliniczne, EBSCO Discovery Service™, licencjonowane bazy danych (takie jak CINAHL® Complete, MEDLINE® Complete) oraz EBSCONET®. Bazy danych dotyczące zdrowia firmy EBSCO są zasilane przez EBSCOhost®, platformę badawczą preferowaną przez biblioteki na całym świecie.

 

###

Więcej informacji:

Jessica Holmes
Communications Director
978-356-6500 x3485
jmholmes@ebsco.com