Wykorzystujemy pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron internetowych. Aby dowiedzieć się jak używamy plików cookies, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Technologia

Rozwiązania EBSCO zapewniają dostęp do treści przy pomocy intuicyjnych wyszukiwarek milionom użytkowników i setkom tysięcy instytucji na całym świecie.

Chmura

Z intuicyjnym interfejsem i infrastrukturą chmury, nasze oprogramowanie pozwala klientom skupić się na ich głównej misji - pomocy użytkownikom końcowym w dotarciu do informacji. Wszystkie nasze aplikacje są lokowane i zarządzane z poziomu chmury. Nasza chmura jest wspierana przez liczne centra danych i obsługuje około 200,000 bibliotek, korporacji i organizacji światowych.

Wyszukiwarka

Nasze nowoczesne wyszukiwarki naukowe dostarczają użytkownikom najbardziej dokładne wyniki. Technologie, których używamy skupiają w sobie trzy najważniejsze czynniki: ranking trafności, intuicyjne wyszukiwanie oraz funkcję smart link. Metodologia rankingu trafności EBSCO stanowi fundament naszych wyszukiwarek i systemów oraz gwarantuje, że najlepsze wyniki pojawiają się na pierwszej stronie.

Personalizacja

Usługi EBSCO można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze opcje umożliwiają dostosowanie wyszukiwarek do specyficznych wymagań użytkownika. Dostępne opcje modyfikacji oprogramowania obejmują:

  • Dopasowanie interfejsu do użytkownika - wybierz najlepszy sposób wyszukiwania, spersonalizujswój markowy interfejs, utwórz specjalistyczne linki i wiele więcej;
  • Aplikacje – wzbogać interfejs użytkownika poprzez dodanie aplikacji dających dostęp do zewnętrznych zasobów.


Zapisz się na Biuletyn