Size Özel Tasarlanmış Bilgi ve Teknoloji

EBSCO Hakkında Daha Fazla

İşinizi en iyi şekilde yapmanız konusunda size yardımcı oluyoruz.

EBSCO Information Services, veri tabanları, e-kitaplar, dergiler, dijital arşivler, tüm kütüphane içeriğini bir noktadan tarayan keşif aracı ve daha fazlası ile kütüphanelere içerik ve teknoloji sunan lider sağlayıcıdır. Türkçe eğitimlerini görmek, destek dokümanlarına başvurmak ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için EBSCO Türkçe Destek Sayfası‘nı ve EBSCO Türkiye Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

En yeni haberler için EBSCO Türkiye Facebook sayfamızı beğenin; EBSCO Türkiye Twitter sayfamızı takip edin ve güncel Blog yazılarımızı okumaya devam edin!


Facebook Sayfamızı Ziyaret Edin »

Ürünler ve Hizmetler

İhtiyacınız olan bilgi tam istediğiniz formatta. Her kuruma, kütüphaneye ya da kuruluşa özel içerik, hizmet ve teknoloji sunuyoruz.

Devamını oku »

Teknoloji

Önde gelen teknoloji çözümlerimizle, mümkün olan en iyi kullanıcı tecrübesini sunuyoruz.

Devamını oku »

Neden EBSCO

Güçlü ilişkilerimiz ve alanımızdaki uzmalığımıza güveniyor; sizlere en kaliteli içeriği ve teknolojiyi sunma garantisini veriyoruz.

Devamını oku »

What We Do At EBSCO

Related Video:

EBSCO veri tabanları, e-kitaplar, akademik ve popüler dergiler aracılığıyla sizlere birinci sınıf içerik sunmanın yanında dünya çapında en çok kullanılan keşif aracı ile bilimsel araştırmalarınıza değer katar. Müşterilerimiz ile aynı hedefleri paylaşıyoruz ve hizmetlerimizi mümkün olan en kaliteli seviyede tutma garantisi veriyoruz. Kim olduğumuzu, neler yaptığımızı ve neye inandığımızı öğrenmek için videomuzu izleyin.

Haber Bültenine Kaydol