EBSCO Hakkında

En kaliteli kaynaklara en hızlı şekilde erişmenizi sağlıyoruz.

EBSCO Information Services (EBSCO), kütüphaneler için içerik ve teknoloji çözümleri sunan, küresel bir sağlayıcıdır. 100'den fazla ülkede 11.000'den fazla keşif hizmeti kullanıcısıyla, dünya çapındaki kütüphaneler tarafından en çok kullanılan keşif hizmetini sunmaktadır. EBSCO Discovery Service™ (EDS), her bir kuruma, sahip oldukları koleksiyonunun tamamını tek bir arama kutusundan tarayan, benzersiz bir ilgililik algoritması ve kapsamlı özelleştirmeler sunan teknolojiler sağlayan, dünyanın önde gelen keşif aracıdır.

EBSCO, 400'den fazla araştırma veri tabanı, tarihi arşivler, hasta başı bakım araçları ve on binlerce kurumdan milyonlarca son kullanıcıya hizmet veren kurumsal öğrenim araçları da dahil olmak üzere, kütüphaneler için çevrimiçi araştırma içeriği sunan bu sektördeki küresel liderdir. 57.000'den fazla e-dergiye ve 1,2 milyondan fazla e-kitaba çevrimiçi erişim de dahil olmak üzere 360.000'den fazla süreli yayın için sunduğu abonelik yönetimi ile, kütüphaneler için elektronik dergi ve kitapların önde gelen sağlayıcısı olan EBSCO Information Services, 1944'ten beri bir aile şirketi olan EBSCO Industries Inc.'in bir bölümüdür.

Bir EBSCO firması olan ve 1 milyondan fazlası elektronik olmak üzere, 15 milyondan fazla kitaba erişim sağlayan GOBI Library Solutions, akademik kütüphanelerin kitap edinme, koleksiyon geliştirme ve teknik ihtiyaçlarını karşılama sürecinde, 40 yılı aşkın süredir küresel bir lider olarak hizmet vermektedir. EBSCO ürün ve hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi için, www.ebsco.com web sitesini ziyaret ediniz.

Haberler

Yeni basın açıklamalarını okuyun; ortaklıklarımız ve EBSCO hakkında en güncel bilgileri edinin.

Devamını oku »

Blog

Kütüphanecilik, teknoloji ve ilgili diğer tüm konular hakkında güncel haberleri EBSCOpost blog sayfamızdan takip edin!

Devamını oku »

Ofisler

Dünya çapında birçok ülkede hizmet veren küresel bir şirketiz.

Devamını oku »

Haber Bültenine Kaydol