Neden EBSCO

Güçlü ilişkilerimize ve alanımızdaki uzmalığımıza güveniyor; sizlere en kaliteli içeriği ve teknolojiyi sunma garantisini veriyoruz.

Müşteriye Bağlılık

Müşterilerimiz bizim ortaklarımızdır. Müşterilerimiz ve kullanıcıları, ürün geliştirme süreçlerimizde, ürünlerin ve servislerin devamlılığının sağlanmasında ve birçok diğer alanda stratejilerimizi belirlemede bizim için en önemli unsurdur. Kullanıcı araştırmaları ekibimiz yeni ürünlerin oluşturulması sürecinde, desteklerini almak için müşterilerimizle yakından çalışmaktadır ve yıllık anketlere göre EBSCO müşterileri memnuniyeti oranları %90’ı geçmektedir.

Kullanıcı Araştırmaları

Kullanıcı araştırmaları ekibimiz EBSCO ürünlerinin kullanılabilirliğini garanti eder.

Stratejik Ortaklık

Kurduğumuz birçok ortaklık, kullanıcılarınıza özel bilgi ve içerik ihtiyaçlarını sağlamanızda size yardımcı olacaktır. Diğer veri tabanı sağlayıcıları, kütüphane otomasyon sistemi sağlayıcıları, tıp dernekleri, açık kaynak servisleri ve çok daha fazlası ile olan sağlam ilişkilerimiz ürün ve hizmet kalitenize değer katacaktır.

Endüstri Uzmanlığı

EBSCO çalışanları bilgi teknolojileri dünyasının her yönüne hitap edebilme gücüne sahiptir. Sahip olunan bu beceriler EBSCO tarafından ürün geliştirme sürecinin her adımında en verimli şekilde kullanılmaktadır. Sağlık personelleri, konu uzmanları, okul müfredatı uzmanları ve kullanıcı araştırmacıları ekibi EBSCO bünyesinde bulunan diğer uzmanlık alanlarımızdır.

Ürün ve Hizmetlerimiz

EBSCO ürünlerini, servislerini ve teknolojilerini kullanmak pratiktir. Müşterilerimiz yapmak istedikleri işlemleri kısa sürede en verimli şekilde tamamlayabilirler. Yönetici arayüzlerimiz ve entegre ürünlerimiz, sizin kullanıcılarınıza daha kaliteli hizmeti sağlayabilmeniz için minimum iş, maksimum otomasyon mantığıyla tasarlanmıştır.

Haber Bültenine Kaydol