EBSCO Clinical Decisions Kaynağı DynaMed® Klinik Karar Destek Alanında 2021 Best in KLAS Seçildi

~ DynaMed®, Sağlık Hizmeti Sağlayıcıları Tarafından En İyi Hasta Başı Bakım Noktası Klinik Referans Aracı Seçildi ~

IPSWICH, Mass - 2 Şubat 2021 - EBSCO'nun Klinik Karar Destek kaynağı olan DynaMed®, 2021 Best in KLAS: Software and Services raporunda en iyi performans gösteren hasta başı bakım noktası klinik referans aracı seçildi. Sağlık hizmeti sağlayıcılarının performansını izleme ve raporlama konusunda uzmanlaşmış bir araştırma şirketi olan KLAS, DynaMed'in sağlık kuruluşları arasında bir numaralı klinik karar destek noktası referans aracı olduğu kararına vardı.

KLAS her yıl, sağlık sektöründeki birçok teknoloji ve hizmet sağlayıcısını sıralayan Best in KLAS raporunu yayımlar. EBSCO Information Services’in önde gelen kanıta dayalı, klinik karar bilgi kaynağı olan DynaMed, hekimler için yanıt verme süresini azaltmak ve hasta başı bakım noktasında sağlık uzmanlarına en yararlı bilgileri sağlamak için tasarlanmıştır.

KLAS Başkanı Adam Gale, “Dünyanın her yerinden binlerce sağlık uzmanı, her yıl, görüşlerini KLAS ile paylaşmak için zaman ayırıyor. Bakış açılarını paylaşmanın sağlayıcıların gelişmesine ve meslektaşlarının daha iyi kararlar almasına yardımcı olduğunu biliyorlar. Bu iletişim, bana sağlık sektöründe doğru, dürüst ve tarafsız raporlamanın ne kadar gerekli olduğunu sürekli olarak hatırlatıyor. Best in KLAS raporu ve içerdiği ödüller, yazılım ve hizmet firmaları için mükemmellik standardını belirler. "Best in KLAS" unvanını kazanan sağlayıcılar, bunu kutlamalı ve sağlık hizmeti sağlayıcılarının kendi ürün ve hizmetlerinden yalnızca en iyisini beklediklerini hatırlamalıdır. Best in KLAS ödülü, kuruluşlara, kazanan sağlayıcıdan mükemmellik beklemeleri gerektiğine dair bir sinyal görevi üstlenmektedir." dedi.

DynaMed Genel Yayın Yönetmeni Peter Oettgen, MD, FACC, FAHA, FACP, KLAS raporunun, EBSCO Clinical Decisions’ın hasta sonuçlarını iyileştirirken hasta başı bakım noktasında hekimleri destekleme taahhüdünü pekiştirdiğini söyledi. “Günümüzün hekimleri, hastalarının ihtiyaçlarını karşılarken en son ve doğru klinik bilgileri takip etmenin zorluğuyla karşı karşıyadır. DynaMed ve DynaMed® and Micromedex® with Watson™ ile, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz ve sağlık uzmanlarının DynaMed'i, hasta bakımını destekleme sürecinin ayrılmaz bir parçası olarak gördüklerini duymaktan memnunuz."

2021 Best in KLAS raporunu görüntülemek için https://klasresearch.com/report/best-in-klas-2021/1820 adresini ziyaret ediniz. Clinical Decision Support Point of Care Clinical Reference bölümünü görmek için https://klasresearch.com/report/best-in-klas-2021/1820 adresini ziyaret ediniz.

EBSCO Information Services Hakkında
EBSCO Information Services (EBSCO) dünya çapında akademik kütüphaneler, okul ve halk kütüphaneleri, sağlık ve tıp kurumları, şirketler ve devlet kurumlarına hizmet veren, çevrimiçi araştırma içeriği ve arama teknolojileri sunan önde gelen sağlayıcıdır. EBSCO’nun Clinical Decisions ürün grubu, sağlık uzmanlarına hasta başı bakım noktasında ortaya çıkan klinik sorulara en güncel, kanıta dayalı yanıtları sağlayarak hasta bakımını iyileştirmek için tasarlanmıştır. EBSCO Information Services, 1944'ten beri bir aile şirketi olan EBSCO Industries, Inc.'in bir bölümüdür. Daha fazla bilgi almak için EBSCO web sitesini ziyaret ediniz: www.ebsco.com


KLAS Research Hakkında
KLAS, 1996 yılından beri sağlık hizmetleri IT (HIT) sektörü için doğru, dürüst ve tarafsız bilgiler sağlamaktadır. KLAS'ın misyonu, sağlık hizmeti sağlayıcılarının ve kuruluşların sesini duyurarak dünya çapında sağlık hizmetlerini geliştirmektir. Araştırma kapsamı, teknolojinin giderek daha karmaşık hale gelmesiyle, pazar ihtiyaçlarına en uygun olacak şekilde sürekli olarak genişlemektedir. KLAS, sektördeki kuruluşlar ve sağlık hizmetleri sağlayıcıları paydaşları ile güçlü ilişkiler kurarak elde edilmesi zor HIT verilerini bulur. KLAS hakkında daha fazla bilgi için klasresearch.com web sitesini ziyaret ediniz.


###
Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz:
Jessica Holmes
Communications Director
EBSCO Information Services
978-626-2266
jmholmes@ebsco.com