Teknoloji

Kullanıcılarınızın araştırma ihtiyaçlarına her an kesintisiz karşılayabilmeniz için EBSCO teknoloji çözümleri daima yanınızda.

Bulut Teknolojisi

İşlevsel tasarımı ve bulut altyapısına sahip teknoloji çözümlerimiz ile müşterilerimiz, son kullanıcılara en rahatlık şekilde hizmet etmenin rahatlığını yaşayabilirler. Tüm yazılım uygulamalarımız bulut içerisine yerleştirilmektedir ve bulut üzerinde yönetilmektedir. Birçok veri merkezi tarafından desteklenen bulut teknolojimiz, dünya çapında yaklaşık 200.000 kütüphaneye, şirkete ve kuruluşa hizmet vermektedir.

Arama

Gelişmis arama teknolojimiz, araştırmacılarınızın arama yaptıkları konu ile en alakalı sonuçları en başta olacak şekilde sıralayarak erişime sunmaktadır. Arama teknolojimiz üç önemli faktörü temel alarak çalışmaktadır: ilgililik sıralaması, sezgisel arama ve kaynaklara akıllı bağlantılar. EBSCO’nun kaynakları ilgililik oranına göre sıramala metodolojisi, araştırma ve keşif platformlarımızın temelini oluşturmaktadır ve kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik en isabetli arama sonuçlarına ulaşmalarını garantilemektedir.

Özelleştirme

EBSCO tarafından sağlanan hizmetler, her kullanıcının eşsiz ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere özelleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Özelleştirme seçeneklerimiz, araştırma tecrübesini, araştırmacılarınıza özgü gereksinimler doğrultusunda şekillendirmenize olanak tanımaktadır. Bazı özelleştirme seçeneklerimiz:

  • Kullanıcı arayüzü özelleştirmeleri — kendi ihtiyaçlarınıza göre en kullanışlı arama araçlarını seçin, arayüzü kişiselleştirin, özelleştirilmiş bağlantılar oluşturun ve çok daha fazlasını kendi tercihlerinize göre belirleyin.
  • Uygulamalar — dış kaynaklara uygulamalar üzerinden erişim vermek için kullanıcı arayüzünüzü geliştirin.

Haber Bültenine Kaydol